• Nasze ozdoby

• Uczniowie klasy II pod czujnym okiem p. Marii Doruli, p. Marii Gąsienicy- Mikołajczyk i p. Katarzyny Walkosz wykonywali bombki na choinkę z elementami góralskimi, które zawieszone zostały na klasowej choince. Bardzo dziękujemy za pomoc.

• Nasze wyzwania

• Uczniowie klasy II podczas warsztatów kulinarnych pod opieką p. Katarzyny Bruzdy przygotowali pyszne pierniczki, które później samodzielnie ozdabiali. Wszystkim wybornie smakowały. Podczas pracy wykorzystany został sprzęt i narzędzia z programu Laboratoria przyszłości.

• Mała książka - wielki człowiek

• Chcemy zaprosić pierwszoklasistów do odbycia niezwykłej przygody, jaką jest umiejętność rozpoznawania liter, składania ich w wyrazy i zdania, a w końcu przyjemność czerpana z lektury – tej czytanej przy wsparciu najbliższych, jak i tej odkrywanej samodzielnie. Zachęcamy rodziców, dziadków i opiekunów doczytania i przypominamy o roli książki w życiu dziecka.

• ZACZYTAJ SIĘ... Z KSIĘGARNIĄ TULISZKÓW!

• Kreatywne pomysły na realizację projektu (Tydzień Co_Dziennego Czytania), kiermaszu książek z Księgarnią Tuliszków i ekspozycję książek z Księgarni Tuliszków. Wspólnie czytamy na dywanie i w ławkach, na krzesłach i parapecie, w sali i na korytarzu… Wspólnie poznawaliśmy książki w bibliotece i w czytelni.  Głośno i cicho.. Czytały dla nas wychowawczynie ze świetlicy i z biblioteki.  Ważne było to, że razem i codziennie.

Zaprosiliśmy wszystkich na kiermasz czytelniczy do naszej biblioteki szkolnej. Mieliśmy tu wiele ciekawych pozycji przygotowanych we współpracy z księgarnią Tuliszków. Nasze hasła; "Podaruj książkę bliskiej osobie" oraz "Książka pod choinkę" były inspiracją dla rodziców, aby przygotować dla nas wspaniały prezent.

• "Bóg się rodzi w naszych sercach"

• W piatek 22 grudnia w naszej szkole mieliśmy przyjemność oglądnąć Jasełka przygotowane przez Księdza Daniela oraz uczniów klasy 5 pt :"Bóg się rodzi w naszych sercach". Następnie było wspólne kolędowanie i wigilie klasowe.

• "Rodzinna lekcja historii "

• Aby pokazać,że każdy z nas jest częścią historii,uczniowie klasy 3 tworzyli drzewa genealogiczne.Myślą przewodnią przy powstawaniu tych prac,było odkrywanie przez dzieci własnych korzeni,zaś celem zainteresowanie przeszłością ich rodzin. Chociaż uczniowie tworzyli drzewa w domu,to jednak wspomnieniami dzielili się podczas zajęć w klasie,pięknie opowiadając o swoich krewnych.Była to doskonała okazja do wykazania się pomysłowością i kreatywnością,a prace okazały się niezwykle ciekawe.

• "Aby tradycji stało się zadość ..."

• "Aby tradycji stało się zadość ..." Uczniowie klasy 3 wraz z wychowawczynią wykonali na zajęciach plastycznych własnoręcznie kartki świąteczne. Chcieli w ten sposób wpisać się w tradycję bożonarodzeniowego składania życzeń i pokazać ,że dobre słowo ,ma naprawdę wielką moc . Wkrótce zostaną wysłane, zatem wyglądajcie listonosza ...

• Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego

• Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym na: „Świadczenie usług cateringowych dla Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zakopanem w okresie od dnia podpisania umowy do dnia 19 czerwca 2024 roku z możliwością skorzystania z prawa opcji”

Przedmiotowe postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.

Adres strony internetowej, na której jest prowadzone postępowanie i na której będą dostępne wszelkie dokumenty związane z prowadzoną procedurą (link prowadzący bezpośrednio do widoku postępowania na Platformie e-Zamówienia):

Termin składania ofert upływa  w dniu 21 grudnia 2023 roku o godzinie 10:00.

Otwarcie ofert odbędzie się w dniu 21 grudnia 2023 roku o godzinie 10:15.

Załączniki do pobrania: pdrerereprzetarg.zip

• Książka pod choinkę

• Zapraszamy wszystkich na kiermasz czytelniczy do naszej biblioteki szkolnej. Znajdziecie tu wiele ciekawych pozycji przygotowanych we współpracy z księgarnią Tuliszków.

• Kodujemy

• Uczniowie klasy II uczestniczą w Ogólnopolskim projekcie Uczymy Dzieci Programować. Na zajęciach wykonywali zadania z elementami kodowania "Przygotowania zwierząt do zimy" oraz "Przybądź Św. Mikołaju".

• Matematyka na dworcu kolejowym

• Uczniowie klasy II uczestniczą w programie Natalka i Antek w świecie wielkiej matematyki, podczas którego wykonują zadania obejmujące rozwijanie logicznego myślenia, wykonywania obliczeń i poznawania nowych technologii.

• Wizyta Świętego Mikołaja

• Dnia 6 grudnia do szkoły zawitał  Św. Mikołaj. Gościły Go dzieci w swoich salach, zaśpiewały piosenki, powiedziały wiersze, a po otrzymaniu prezentów podziękowały i zaprosiły na następny rok.

• Palce lizać

• DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA W KLASIE III

• III Śniadanie daje moc. To hasło, które towarzyszyło nam podczas przygotowywania w klasie zdrowych kanapek. Zajęcia rozpoczęliśmy pogadanką oraz filmem edukacyjnym n/t zdrowego odżywiania, że szczególnym uwzględnieniem roli śniadania. Na zajęcia kulinarne dzieci przyniosły potrzebne produkty, z których wykonały zdrowe, pyszne i "wesole" kanapki. Wszyscy z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w przygotowaniu kanapek. Wspólne sniadanie było dla nas świetną zabawą i zarazem nauką o tym - jak ważne jest codzienne, zdrowe sniadanie.

• Nasze pyszne kanapki

• Uczniowie klasy II samodzielne przygotowywali śniadanie z wykorzystaniem sprzętów i narzędzi z programu Laboratoria przyszłości. Każdy przyniósł potrzebne produkty, z których wykonane zostały ulubione kanapki. Wspólne śniadanie było okazja do przypomnienia zasad zdrowego odżywiania.