• Sport

•  Zajęcia z ratownikiem TOPR
            • Zajęcia ze strażakiem
            • „Odblaskowa Szkoła

21 marca odbyło się spotkanie ratownikiem TOPR, który przedstawił uczniom historię i zadania TOPR-u, a także zasady bezpiecznych wypraw w góry. Na zakończenie przeprowadził krótki quiz o bezpieczeństwie w górach.

Z uczniami klas I-III strażak z KP PSP przeprowadził zajęcia w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego "Bezpieczne życie", którego celem jest wzrost świadomości dzieci o zagrożeniach, wyrobienie umiejętności i nawyków zachowania się w trudnych sytuacjach, a także podniesienie bezpieczeństwa w szkołach.

W październiku w szkole zostały podsumowane działania związane z małopolskim projektem „Odblaskowa szkoła”, a były to: konkurs plastyczny „Bezpieczny pojazd do szkoły”, quiz w klasach piątych z zakresu wiedzy o ruchu drogowym, pogadanki, lekcje tematyczne, turnieje, gazetki szkolne oraz inne ciekawe formy realizujące jak i promujące akcję.

Quiz_o_bezpieczenstwie_w_gorach.pdf

Zdjęcia - Obszar_6 pdf