• Dni Integracji

• „ Każdy inny, wszyscy równi  a razem raźniej”- pod takim hasłem nasi  wolontariusze  zorganizowali w dniach 07-08 marca  Dni Integracji. W wydarzeniu tym wzięli udział zaprzyjaźnieni goście z Centrum Autyzmu w Krakowie a w drugim dniu także niepełnosprawni podopieczni Ośrodka na Kamieńcu oraz uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Nowym Targu.

Wycieczka kolejką na Gubałówkę, poczęstunek, gry i zabawy animacyjne, nauka jazdy na nartach biegowych na specjalnie przygotowanym torze przeszkód to wydarzenia towarzyszące pierwszemu dniu wspólnej przygody. W drugim  natomiast odbyły się Zimowe Igrzyska Specjalne na Stacji Narciarskiej Rusiń- ski, podczas których nauce jazdy na nartach i snowboardzie towarzyszyła zumba, zdjęcia i zabawy z bajkowym bałwanem Olafem, grill oraz taniec w rytm muzyki boliwijskiego zespołu Ahaju.  Wszyscy: niepełnosprawne dzieciaki, uczniowie szkoły, rodzice oraz organizatorzy bawili się znakomicie udowadniając tym samym, że wspólnie można pokonać wszystkie bariery a integracja daje możliwość zawierania przyjaźni, która rozwija i wzbogaca każdego z nas.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, także sponsorom: Urzędowi Miasta Zakopane, Stacji Narciarskiej Rusiń- ski, Ośrodkowi Wczasowemu „ Trzy Korony” , Wypożyczalni RH Sport, Firmie „Mix” oraz Szkółce Narciarskiej Ptak- Team. Jesteście wielcy!!!

Nasza akcja nadal trwa. Zapewniamy, że będzie się działo…dużo dobra, bo „ Pięknie być Człowiekiem”.

Fotogaleria tutaj