• Sport

• Obszar 4

• Projekt profilaktyczny Małopolskie SOS 3D w edukacji i sporcie - nauczyciel wf
            • Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej - nauczyciel wf
            • Apel – „Ratujemy i uczymy ratować” - społeczność szkolna

Nauczyciel Ireneusz Kubin uczestniczy w projekcie profilaktycznym Małopolskie SOS 3D w edukacji i sporcie, dotyczącym skolioz i wad postawy u dzieci i młodzieży, mającym na celu wzmocnić pozytywną motywację dbania o własne zdrowie.

Nauczycielka Maria Kalinowska ukończyła szkolenie z zakresu pierwsze pomocy przedlekarskiej.

Szkoła w ramach akcji WOŚP „Ratujemy i uczymy ratować” otrzymała fantomy i inne niezbędne materiały, dzięki którym możliwe są zajęcia praktyczne – pokazy odbywają się dla wszystkich uczniów, a następnie dzieci ćwiczą w swoich klasach. Podczas zajęć oswajają się z trudnym tematem i pierwsza pomoc staje się dla nich czymś naturalnym.